بسمه‌تعالی
اطلاعیه

باشگاه فولکس‌واگِن ایران در نظر دارد در راستای رسالت محوّله و پیشبرد اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود اقدام به جذب نیروهای جوانِ خلاق نماید.

باشگاه فولکس‌واگِن ایران اولین کلوپ خودرویی رسمی کشور است که مستقیما زیر نظر “موزه خودروهای تاریخی ایران” و “فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی” ، به صورت کاملا مردمی و بدون هرگونه بهره‌مندی از ردیف‌های بودجه دولتی و خصوصی اداره می‌گردد. بدیهی است کلیه فعالیت‌های اعضا، کادر فنی، هیئت موسس و مدیریت باشگاه صرفا در راستای حفظ و صیانت از محصولات فولکس‌واگِن موجود در ایران بدون هیچگونه عایدات مادی صورت می‌گیرد.
بدین وسیله از متخصصین و اساتید در زمینه‌های ذیل تقاضا داریم دعوتمان را پذیرفته ، تا در این مسیر طولانی و پر پیچ‌و‌خم یاور‌مان باشند. باشد که سهمی هرچند کوچک در راه اعتلای ایران عزیز داشته باشیم.

-پژوهش‌گر
-مقاله‌نویس
-ایده‌پرداز
-مترجم
-طراح
-نقاش
-مجری
-عکاس
-تصویربردار
-تدوین‌گر
-طراح وب‌سایت
-مجموعه‌دار

شایان ذکر است باشگاه به عنوان یک تشکل رسمی و مستقل ، به پاس قدردانی از زحمات و همکاری این عزیزان خود را متعهد به صدور رزومه و سابقه همکاری جهت ارائه به سازمان‌ها، نهاد‌ها و ارگان‌ها می‌داند.
علاقه‌مندان به همکاری برای اعلام آمادگی‌ می‌توانند مشخصات و زمینه همکاری خود را به پست الکترونیک info@irvwclub.com ارسال نمایند و یا فرم زیر را پر نموده تا در اولین فرصت با شما تماس حاصل گردد.

 

  • جهت ارتباط سریع لطفا ID تلگرام خود را وارد نمایید